Get Adobe Flash player

INTERSPORT 2. Belvárosi Akadályfutás és

Kaposvári Iskolák Váltóbajnoksága

Versenykiírás és

Nevezési lista (alul)

 

A verseny célja:

Annak bizonyítása, hogy a futás NEM UNALMAS!

Futás olyan helyeken, ahol máskor nem lehet, különleges élményekért.

Kaposvári iskolák 3 fős csapatai számára váltóbajnoki címek eldöntése.

Versenyzési lehetőség biztosítása mindenkinek, aki érdeklődik a futás iránt.

 

Időpont: 2017. február 4. szombat, rajt: 13:00
 

A verseny rendezője: Péter Attila és a Kaposvári Szabadidő Egyesület
 

A verseny kategóriái és távjai:

19 évesek és fiatalabbak (1998 - ) max. 2 km (1 kör)

20-49 évesek (1968-1997) max. 4 km (2 kör)

50 évesek és idősebbek ( - 1967) max. 2 km (1 kör)

Iskolai Váltók (fiú, lány) max. 6 km (3 kör) minden tagnak 1 kör. Külön értékeljük az általános iskolás (14 évesek és fiatalabbak) és középiskolás (15 évesek és idősebbek) korosztályt.

Iskolai Vegyes Váltó (gyermek, szülő, tanár tetszőlegesen) minden tagnak egy kör. Együtt értékeljük az iskolákat.

Rajt, cél, versenyközpont, öltöző és váltóhely: Kaposvár, Kossuth tér

Útvonal:

A belvárosban, nem megszokott útvonalon: utcákon, udvarokon, lépcsőkön, parkolókon, épületeken, parkokon át.

Nevezés:

2017. január 20-tól 2017. január 27-ig a petiatti@gmail.com címre írt levélben:

egyéni versenyzőknek: név, születési év, lakhely

váltóknak: név, születési év, iskola megadásával.

A benevezettekről listát közlünk a www.kaposvardombjai.hu oldalon.

Helyszíni nevezés február 4-én, 12 órától a Kossuth téren, korlátozott számban.

Nevezési díj:

Az előre nevezettek számára, Kaposvár Megyei Jogú Város ajándékaként ingyenes.

A helyszínen a maradék helyekre: 1000 Ft/fő.

Díjazás:

Minden előzetesen benevezett résztvevő számára emblémázott bögre.

Egyéniben kategóriánként az 1-3. nő és férfi versenyző részére érem.

Az iskolai váltóversenyben az 1-3. váltóknak serleg, a váltótagoknak érem.

Azon iskolák között, akik ki tudnak állítani legalább egy lány, egy fiú és egy vegyes csapatot abszolút versenyt is hirdetünk. A három váltó összideje alapján a győztes iskola egy mindenféle labdából összeállított ajándékcsomagot kap.

 

Egy kör három szakaszból áll. A résztávok egyéni győztesei a Hotel Kapos, az INTERSPORT és a Városháza ajándékait nyerik.

 

Egyéb: Akik a versenyre jönnek, hozzanak magukkal farsangi jelmezt.

A verseny lebonyolítása után rendezzük a SEFAG 3. Kaposvári Farsangi Rönkhúzó Bajnokságot, ahová szintén várjuk a kedves futókat.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy az útvonal fokozottan veszélyes lehet az időjárás függvényében!

 

  EGYÉNI      
rsz. név sz. év lakhely kat.
1 Széll Andrea 1969 Békéscsaba N-20-49
2 Gyöngyösi János 1967 Szentgáloskér F-50+
3 Ureczky József 1955 Kaposvár F-50+
4 Urecky Bálint 1987 Kaposvár F-20-49
5 Stanitz Bernadett 1978 Budapest N-20-49
6 Vincze Viktória 1990 Kaposvár N-20-49
7 Mészáros Zsolt 1971 Győr F-20-49
8 Vida Zoltán 1966 Budapest F-50+
9 Bede Annamária 1987 Budapest N-20-49
10 Malicskó Balázs 1981 Budapest F-20-49
11 Gulyás András 2004 Budapest F-U19
12 Gulyás Zoltán 1974 Budapest F-20-49
13 Orosz Katalin 1959 Budapest N-50+
14 Bereczky Dóra 1985 Budapest N-20-49
15 Hangay Luca 2006 Budapest N-U19
16 Palotai Gábor 1953 Budapest F-50+
17 Gavallér József 1967 Budapest F-50+
18 Kulcsár Tímea 1973 Kaposvár N-20-49
19 Gelencsér Erzsébet 1973 Kaposvár N-20-49
20 Tóth Zsolt Szabolcs 1977 Kaposvár F-20-49
21 Szerencsés Norbert 1970 Kaposvár F-20-49
22 Piller Adrien 1975 Kaposvár N-20-49
23 Grünfeld Zsófia 2004 Kaposvár N-U19
24 Mogyorósi Gábor 2004 Mernye F-U19
25 Meláth József 1967 Kaposvár F-50+
26 Rostás Dorina 2006 Kaposvár N-U19
27 Rostás Zsolt 1970 Kaposvár F-20-49
28 Szemesi Marcell 2005 Kaposvár F-U19
29 Szemesiné Balla Csilla 1968 Kaposvár N-20-49
30 Mezriczky Ottilia 2004 Kaposvár N-U19
31 Balogh Péter 2003 Kaposvár F-U19
32 Poór Viktor Soma 1981 Pécs F-20-49
33 Seres Bence 2000 Kaposvár F-U19
34 Bicskei Mónika 1972 Kaposvár N-20-49
35 Horváth Andrea 1965 Kaposvár N-50+
36 Schwartz-Nagy Attila 1987 Dunakeszi F-20-49
37 Vajdáné Tar Ágnes 1976 Kaposvár N-20-49
38 Antalicz Lóránd 1974 Kaposvár F-20-49
39 Antalicz Anna 2009 Kaposvár N-U19
40 Gergelics István 1956 Bonyhád F-50+
41 Kozma Karina 2002 Kaposvár N-U19
42 Horváth Ákos 2002 Kaposvár F-U19
43 Banó Barnabás 2002 Kaposvár F-U19
44 Kocza István 1973 Jászberény F-20-49
45 Járomi Béla 1964 Jászberény F-50+
46 Csongrádi Imre 1985 Kaposvár F-20-49

 

  ISKOLAI VÁLTÓ        
1 Kodály V Fábiánné Réti Anett Kecskés Anna Kecskés Miklósné Vegyes
2 Kisfaludy V1 Zab Marcell Zab Róbert Lipót Andrea Vegyes
3 Kisfaludy V2 Piller Adrien Szerencsés Domos Szerencsés Lili Vegyes
4 Kisfaludy V3 Fáró Nikoletta Horváth-Fáró Anna Horváth-Fáró Emma Vegyes
5 Berzsenyi V Sziget András Vidusné Papp Nóra Horváth Zétény Vegyes
6 Zrínyi V1 Mettner Andrea Péntek Kamilla Horváth Péter Vegyes
7 Zrínyi V2 Pénzes Adél Czipó Gabriella Rédling-Szabó Gabriella Vegyes
8 Honvéd V1 Kakuk Keve Kakuk Ingrid Kajtárné Mocsár Erika Vegyes
9 Honvéd V2 Makarész Tímea Mné Dr. Léber Petra Makarész Ferenc Vegyes
10 Kodály L Bebics Blanka Androsics Alexa Fazekas Barbara N-U15
11 Kisfaludy L1 Szerencsés Mimi Trencsényi Alexandra Leukó Jázmin N-U15
12 Kisfaludy L2 Horváth Dóra Simon Jázmin Szekér Rebeka N-U15
13 Berzsenyi L Takács Panna Horváth Réka Szabó Annamária N-U15
14 Zrínyi L1 Szabolcsi Dóra Vida Hanna Karlovics Pálma N-U15
15 Zrínyi L2 Walter Dorina Kőműves Hanna Sipos Anna Eszter N-U15
16 Zrínyi L3 Tóth Zsófia Nagy Bianka Rajnai Zsófia N-U15
17 Zrínyi L4 Horváth Véta László Réka Karlovics Kamilla N-U15
18 Zrínyi L5 Fülöp Kitti Csizmadia Lolita Tajnafői Nóra N-U15
19 Honvéd L1 Hornea Emília Rebeka Goór Izabella Fokt Sára Anna N-U15
20 Honvéd L2 Kiss Dóra Jónás Jázmin Vangyila Roxána N-U15
21 Honvéd L3 Árk Réka Tombor Virág Kék Míra N-U15
22 Honvéd L4 Horváth Lara Pusztai Dóra Regina Radnai Zsófia Júlia N-U15
23 Kisfaludy F1 Horváth Barnabás Porkoláb Gergő Csapó Medárd F-U15
24 Kisfaludy F2 Komor Máté Szekeres Áron Bruckner Márton F-U15
25 Kodály F Kovács Gilbert Gobányi Máté Szüle Martin F-U15
26 Berzsenyi F Németh Máté Papp Martin Horváth Olivér F-U15
27 Zrínyi F1 Balogh Bence Varga Lénárd Klinger Bálint F-U15
28 Zrínyi F2 Yake Matthew Hartmann Bende Tóth Krisztián F-U15
29 Zrínyi F3 Pendranzini Ernesto Kistankó Dominik Cséplő Dominik F-U15
30 Zrínyi F4 Heffer Barnabás Stier Márton Kökény Henrik F-U15
31 Zrínyi F5 Havadi-Nagy Bálint Bíró László Csizmadia Dorián F-U15
32 Zrínyi F6 Simon Tamás Ojtó Zsombor Horváth Attila Ábrahám F-U15
33 Zrínyi F7 Németh Márton Hanyecz Imre Kristóf Soma F-U15
34 Zrínyi F8 Dér Attila Tóth Donát Laczó Zétény F-U15
35 Zrínyi F9 Teruzzi Lorenzo Teodoro Barna Gergő Ballerini Geovanni F-U15
36 Zrínyi F10 Grósz Márton Tornyos Gergely Kelemen Dávid F-U15
37 Honvéd F1 Böröcz Botond Marek Botond Márió Szabó Marcell F-U15
38 Honvéd F2 Zsombok Zsóka Vasvári Nikoletta Gál Kristóf F-U15
39 Honvéd F3 Bálint Áron Perák Barnabás Miklós Dániel F-U15
40 Honvéd F4 Regenyei Bálint Tóth Mikes Márton Martin Alex F-U15